×

PANNA KAJKA

kontakt: pannakajkadzierga@gmail.com

Kontaktując się ze mną poprzez adres email, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Wszelkie informacje dostępne są w Polityce Prywatności

Panna Kajka i Pan Kajtek, gdy był z niego jeszcze mały nicpoń. 
Dziś to już duży leń ;)

Gdy byłam dużo młodszą i mniejszą Kajką, spędzałam wakacje u Babci, która wieczorami siadała w wygodnym fotelu, wyciągała włóczki i tworzyła. Spod jej rąk wychodziły, i nadal wychodzą, prawdziwe cuda. Któregoś razu dość nieśmiało poprosiłam: "Naucz mnie, Babciu". No i się zaczęło... oczko, łańcuszek, półsłupek, słupek, pikotka... Szydełko mnie wciągnęło, ale był to okres, kiedy "coś" mnie wciągało i równie szybko puszczało.
Po latach, gdy rzeczy trochę skomplikowały się w moim życiu, zaczęłam szukać sobie jakiejś pasji, hobby, czegoś, co będzie mnie uspokajało i sprawiało przyjemność. Dłuższy czas interesowałam się wizażem i make-upem (do czego do dzisiaj mam sentyment), aż któregoś dnia mnie oświeciło. Gdzieś tam na dnie szuflady czekało szydełko! Okazało się, że to jak z jazdą na rowerze - tego się nigdy nie zapomina. W ślad za szydełkiem przyszła frywolitka, a dalej kolorowy świat koralików :)
Nie jestem mistrzem w żadnej z tych dziedzin; traktuję je jako swoje pasje i odskocznię od codzienności. Dalej się uczę i wiem, że jeszcze szalenie długa droga przede mną. Ten blog ma być miejscem, gdzie będę dokumentowała swoje postępy, poznawała nowych ludzi i po prostu dobrze się bawiła! :)

Jeszcze więcej o mojej rękodzielniczej historii możecie poczytać na blogu Royal-Stone, w ramach IV edycji akcji Polecam RoyaLOVE
O tym, co mi w duszy gra, gdy koralikuję, również przeczytacie na blogu Royal-Stone.
Copyright © 2015-2018 Panna Kajka dzierga, Blogger
Opieka graficzna: Marta Dec